Ubezpieczenia Warta Dom wyborem konsumentów na 2016 rok

Po raz czwarty z rzędu ubezpieczania mieszkaniowe Warty odniosły sukces w rankingu konsumenckim, zdobywając tytuł „Dobry Produkt 2016 – Wybór Konsumentów”.

Godło „Dobry Produkt 2016” jest obiektywnym wyróżnieniem przyznawanym na bazie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, w którym osoby badane pytane są o najlepsze wg nich produkty w różnych kategoriach. Ubezpieczenia mieszkaniowe Warty, podobnie jak w ubiegłych latach, były najczęściej wskazywane przez konsumentów w kategorii „ubezpieczenia domu i mieszkania”.

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2016″ zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu –  dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane na próbie 1000 osób metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI).

Warta Dom Komfort Plus to kompleksowe ubezpieczenie zapewniające Klientowi pełną ochronę jego mienia od wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń, na zasadzie all risks. Oznacza to zabezpieczenie zarówno w zakresie zdarzeń losowych jak i ryzyk kradzieżowych, nawet dla nietypowego majątku, np. dzieł sztuki, biżuterii czy broni. Produkt ten posiada szeroki pakiet ubezpieczeń dodatkowych dopełniających poczucie bezpieczeństwa zarówno Klienta jak i jego bliskich, obejmujący OC w życiu prywatnym, NNW, Pakiet Torebka czy ubezpieczenie bagażu podróżnego. Jest to idealne ubezpieczenie dla klientów oczekujących zindywidualizowanej i wszechstronnej oferty.

Warta Dom Plus to elastyczne ubezpieczenie zapewniające ochronę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Klient sam decyduje co stanowi dla niego zagrożenie i od czego chce się ubezpieczyć – od zdarzeń losowych m.in. pożaru, przepięcia, zalania lub stłuczenia, czy również od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Chcąc uczynić ochronę jeszcze lepszą może ją rozszerzyć o ubezpieczenia dodatkowe – OC w życiu prywatnym, NNW lub Pakiet Torebka.

Do obu produktów Warta dołącza bezpłatnie bogaty pakiet usług Assistance. Dzięki szerokiej gamie oferowanych usług, Klient nie musi się martwić o fachowców w razie awarii w domu czy problemów zdrowotnych jego bliskich.

polecamy: Bilety autokarowe Sindbad Eurobus | Wartadirect kod promocyjny | Biuro Podróży Chrzanów | Warta kod | Kraków ubezpiecznia | Fotografia ślubna Call Now Button