O NAS

Działamy na rynku ubezpieczeń już ponad 20 lat.

Doświadczenie oraz szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń  pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Priorytetem dla nas jest jakość obsługi Klienta. Naszą największą wartością są ludzie dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji naszych agentów ubezpieczeniowych, którzy pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru ubezpieczenia, oszczędzając Państwu tym samym dużo cennego czasu.

Wystarczy kontakt z nami, aby jeden z naszych doradców ubezpieczeniowych przeprowadził Państwa przez minimum wymaganych formalności do przedstawienia oferty  a następnie sfinalizowania polisy.

 

DLACZEGO MY?

 

ptaszek DODATKOWE ZNIŻKI = NAJLEPSZE STAWKI

Zdajemy sobie sprawę, że atrakcyjna stawka w połączeniu z bardzo dobrym produktem to dla większości  podstawowe kryterium. Jako AUTORYZOWANA AGENCJA TUiR WARTA – dysponujemy zniżkami niedostępnymi np. w Multiagencjach. W efekcie stawka za ubezpieczenie jest u nas najniższa.

ptaszek JAKOŚĆ – NIE ILOŚĆ

Niestety trafiają do nas klienci często nieświadomi  o istotnych wyłączeniach, franszyzach redukcyjnych, udziałach własnych w ich dotychczasowych polisach innych firm ubezpieczeniowych. U nas możesz liczyć nie tylko na najwyższej jakości produkt ubezpieczeniowy ale i na fachową obsługę.

 ptaszek OD A DO Z

Możesz na nas liczyć nie tylko na etapie zawarcia polisy – jesteśmy do Twojej dyspozycji również np. w czasie likwidacji szkody.

polecamy: Bilety autokarowe Sindbad Eurobus | Wartadirect kod promocyjny | Biuro Podróży Chrzanów | Warta kod | Kraków ubezpiecznia | Fotografia ślubna Call Now Button