Sezon burzowy dopiero się zaczyna

Zeszłoroczne nawałnice spowodowały w Polsce gigantyczne szkody, pozostawiając setki osób bez dachu nad głową. W tym roku odpowiednio wcześnie przedstaw klientowi ofertę assistance katastroficznego, który  stanowi integralny dodatek do ubezpieczeń mieszkaniowych. W razie podobnego kataklizmu w tym roku Twój klient będzie gotowy.

Pozrywane dachy, zburzone domy, zalania – to właśnie w wakacje 2017r. wielu Polaków straciło dobytek na skutek nawałnic. Przed tak silnym i nieprzewidywalnym żywiołem nie da się uchronić. Warto jednak zabezpieczyć swoje mienie na wypadek szkód. Polisy Warta Dom i Warta Dom Komfort zawierają kompleksowe wsparcie w ramach assistance katastroficznego, który pomoże poszkodowanym przetrwać najtrudniejsze chwile.

Sezon burzowy w Polsce

Zwiększona aktywność burzowa dopiero się zaczyna. Na przestrzeni ostatnich lat zdecydowanie najwięcej kataklizmów – od powodzi do gwałtownych burz – występowało późną wiosną i latem, aż do września. Dni, kiedy polisa może okazać się pomocna z pewnością będzie jeszcze wiele.

Na jakie wsparcie może liczyć klient?

To właśnie gdy jesteśmy na wakacjach gwałtowne burze i nawałnice zdarzają się najczęściej. Jeśli żywioł zaatakuje i zniszczy Twój dom , Warta zorganizuje transport powrotny z dowolnego miejsca w Polsce. Assistance katastroficzny obejmuje także m.in transport i przechowanie mienia do 90 dni, co ma ogromne znaczenie w przypadku np. zerwania dachu czy zalania. Klienci mogą liczyć również na dozór mienia. Dzięki zorganizowanej i opłaconej przez Wartę ochronie, nie muszą obawiać się dodatkowych strat związanych z kradzieżą. Warta zajmie się też poszkodowanymi domownikami. W ramach limitu na Assistance zapewni im zakwaterowanie na czas wykonania niezbędnych napraw, nawet na 3 miesiące.

polecamy: Bilety autokarowe Sindbad Eurobus | Wartadirect kod promocyjny | Biuro Podróży Chrzanów | Warta kod | Kraków ubezpiecznia | Fotografia ślubna Call Now Button